по-русски українською english

Послухати як звучить вихлоп Borla

TOURING - ЗВУК: М'ЯКЕ БУРЧАННЯ

touring

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ БЕЗ РЕВУ

Тиха потужність. У наших глушниках Touring ми використовуємо овальні глушники збільшеного об'єму, що робить їх найтихішими у всій лінійці глушників BORLA®. Однокамерний прямоточний випуск підвищує потужність і дарує задоволення від глибокого і хриплуватого рокотання, який звучить трохи голосніше, ніж заводська система при повністю відкритому дроселі.

Як і всі глушники BORLA®, ця універсальна модель виконана з аустенітної нержавіючої сталі, з метою досягнення максимальної надійності. Всі глушники BORLA® наповнені безперервним цільнотканим ультра-міцним звукопоглинаючим композитним волокном.MULTICORE - ЗВУК: АГРЕСИВНИЙ

multicore

ПРЯМОТОЧНИЙ, ОПТИМІЗОВАНИЙ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ, ПОТУЖНИЙ ЗВУК

Поєднання потоку і звукових характеристик забезпечених нашими багатоядровими Multicore глушниками дійсно унікальне. Трохи м'якше, ніж S-Type з чітким гарчанням і перевіреною роботою на перегонах. Розмір і довжина внутрішніх ядер розроблені і створені для конкретних конфігурацій двигунів. Ці глушники дуже часто використовуються BORLA® для тонкої настройки звуку.

Вихлопні системи з такими глушниками дозволяють збільшити внутрішній діаметр глушника, що дозволяє оптимізувати потік вихлопних газів. Звукові хвилі затухають під час проходження крізь численні стінки ядер глушника.S-TYPE - ЗВУК: АГРЕСИВНИЙ ПЛЮС

s-type

ЗВУЧАННЯ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ПОТУЖНОСТІ, ЗВУК В СЛІД ЯКОМУ ЛЮДИ БУДУТЬ ОБЕРТАТИСЯ

Правильне поєднання наповнювача і основних розмірів глушника. Прорахований візерунок перфорації і циліндрична форма подарує Вам п'янке звучання BORLA®. Ви почуєте "звук потужності" з кожним відкриттям дроселя.

Тонкий, на однаковій відстані простір між ядром широкого діаметру і стінкою циліндричного глушника забезпечує агресивний і хриплий звук з високою продуктивністю. Немає ніяких відбиваючих перегородок (або камер) всередині глушника, повністю прямоточний глушник. BORLA® еволюціонувала наскрізний дизайн глушників до пропускної спроможності як у прямій трубі.ATAK® - ЗВУК: СУПЕР АГРЕСИВНИЙ

БАГАТОЯДРОВА СИЛА З РЕВОЛЮЦІЙНОЮ АКУСТИЧНОЮ НАСТРОЙКОЮ

Ексклюзивна технологія BORLA® АТАК заснована на спеціально налаштованих внутрішніх ядрах глушника, кожне з яких відкаліброване під окремий автомобіль. Це зроблено для отримання найбільш бажаного звучання і потужності. Технологія АТАК починається з багатоядрових (Multicore) глушників, які являються більш продуктивнішими ніж просто пряма труба! Це доведено BORLA® перемогами в багатьох гоночних змаганнях.

Об'єднавши різні градуси внутрішніх стінок, візерунки перфорації, діаметри та інші характеристики внутрішніх ядер, інженери BORLA® налаштували звучання АТАК по-різному для кожного транспортного засобу. Звукові хвилі затухають під час проходження крізь численні стінки ядер глушника.Повернутись до початку »