по-русски українською english

Про компанію Borla

Компанія BORLA® PERFORMANCE INDUSTRIES була заснована більше 30 років тому. За ці роки вона стала не тільки основоположником, а й лідером індустрії вихлопних систем з нержавіючої сталі. Компанія по праву пишається найширшим в індустрії асортиментом продукції і є ініціатором низки винаходів і розробок на ринку вихлопних систем. Засновник компанії Алекс Борла є володарем 4-х патентів і компанія кілька разів вигравала почесний приз «Кращий продукт року» асоціації SEMA.

Випускні системи BORLA® сконструйовані таким чином, що дозволяють двигуну прокачувати великі об'єми вихлопних газів, у порівнянні зі стандартними системами. Фактичний приріст потужності, в цьому випадку, буде залежати від додаткових налаштувань і можливості штатної системи впорскування забезпечити додаткову подачу палива відповідно до кращої наповнюваності циліндрів. Нерідкі випадки, коли збільшення потужності і моменту сягає від 5 до 15%.

Гоночні випускні системи BORLA® налаштовані і прораховані індивідуально для кожної моделі двигуна, завдяки чому Ви отримаєте приріст більший, ніж якби використовували повністю вільним випуском (без вихлопної системи). Прямоточна система BORLA® значно збільшує пропускну здатність двигуна при максимальних обертах. За рахунок меншого опору у випуску, поліпшується відведення відпрацьованих газів з циліндра, відповідно збільшується і кількість свіжого заряду паливно-повітряної суміші, що надходить слідом за тактом випуску.

Мільйони вихлопних систем по всьому світу щорічно піддаються заміні через корозію. Автомобільні вихлопні гази являють собою суміш окису вуглецю, окису азоту, незгорілих вуглеводнів і вологи. Ця суміш конденсується і руйнує компоненти вихлопних систем зсередини. Зовні системи піддаються постійному агресивного впливу бруду, вологи і солі. Всі ці елементи, в поєднанні з постійною вібрацією і високими температурами, ведуть до швидкого виходу з ладу систем, зроблених з дешевої сталі.

Тому компанія BORLA® застосовує у своїх системах тільки авіаційну нержавіючу сталь, здатну протистояти підвищеній корозії. Цей матеріал дуже довговічний і не іржавіє ні всередині, ні ззовні, на відміну від інших металів, які покриваються ззовні лише для вигляду. Нанесення різних аллюмінізованих покриттів, може частково продовжити довговічність систем, але вони малоефективні в галузі зварювальних швів. Застосовувана компанією нержавіюча, з великим вмістом хрому сталь, є найкращим вибором матеріалу для випускних систем.


Факти, що свідчать про високу якість продукції BORLA®:

  • Тисячі вантажівок кур'єрської компанії UPS, що використовуються в США, використовують вихлопні системи BORLA®. Причиною цьому служить додаткова економія палива, одержувана за рахунок вихлопних систем BORLA®, яка за підрахунками UPS істотно перекриває вартість самих систем і витрат з їх встановлення.
  • Компанія BORLA® брала участь у розробці вихлопних систем для машин Chevrolet Corvette C5-R і Cadillac LMP - які постійно беруть участь у престижних 24-годинних перегонах у Леманн (Франція) і Дайтоні (США).
  • Компанія активно співпрацює зі світовими автовиробниками, такими як Ford, Mazda, GM, Lexus.
  • За результатами опитування покупців вихлопних систем BORLA®: Більше 67% опитуваних позначили репутацію BORLA® як основний вирішальний фактор у процесі вибору вихлопної системи. Більше 35% опитуваних навіть не розглядали ніякі інші бренди. Більше 70% віддали перевагу BORLA® через якість і звукових характеристик.

Вихлопні системи BORLA® мають безпрецедентну гарантію «Мільйон Миль» за рахунок використання високоякісної нержавіючої сталі T304. У порівнянні з більш дешевими і широко вживаними м'якими сортами сталі або алюмінієм, сталь марки T304 є значно стійкіше до корозії за рахунок високого вмісту хрому.

Окремо потрібно зупинити увагу на якості звучання вихлопних систем BORLA®. Звучання стає більш низьким і басовитим в порівнянні зі стандартним системами. Щільний, потужний, з приємною ноткою агресивності звук не залишає ні найменшого шансу залишитися байдужими до звучання вихлопної системи BORLA®.

Повернутись до початку »