по-русски українською english

Мільйон миль гарантії

Це 33.000 км на рік протягом 50 років! І ми несемо відповідальність за нашу якість для кожного з Вас.

BORLA® PERFORMANCE INDUSTRIES, INC. гарантує якість на всю свою продукцію для покупців які встановили наші вироби на свій автомобіль. Гарантія на всі дефекти матеріалів та виготовлення протягом одного мільйона миль (1.666.000 км) за відсутністю зовнішніх пошкоджень.

Каталітичні перетворювачі (каталізатори) BORLA® мають гарантію протягом трьох років з моменту покупки. На додаткові вироби такі як: всі рухомі частини, клапани і приводи протягом трьох років. Це не включає в себе плям або слідів на поверхні, які з'явилися через погодні або дорожні умови, відсутності технічного обслуговування, крайніх температур тепла або холоду. Ця гарантія застосовується тільки, якщо експертиза BORLA® розкриє виробничий дефект або дефект матеріалів, і єдиним обов'язком BORLA® по даній гарантії повинна бути обмежена ремонтом або заміною виробу за вибором компанії BORLA®. Примітка: всі кріплення до універсальних глушників повинні бути зроблені на хомутах; не повинно бути ніякого зварювання на корпусі глушника, так як це призведе до втрати гарантії. Нема виражених або припущених гарантій товарності або придатності для певних виробів, за винятком випадків, прямо передбачених у цьому документі.

В жодному випадку BORLA® PERFORMANCE INDUSTRIES, INC. або будь-який з Дилерів, Дистриб'юторів не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні незручності або пошкодження, будь то прямі, випадкові, непрямі або інші. Якщо у вас є які-небудь проблеми з продукцією BORLA®, з встановленням або продуктивністю, будь ласка, зателефонуйте відразу ж в компанію де Ви купили її. Дистриб'ютор буде приймати всі необхідні заходи для забезпечення Вашої задоволеності.

Ми не несемо відповідальності за звук, тому, що звук є суб'єктивним. Будь ласка, не повертайте придбану продукцію BORLA®, якщо вам не подобається рівень звуку. Є кілька способів, щоб відрегулювати рівень гучності. Ви можете докупити спеціальні заглушки, у продавця, які Ви зможете розмістити у вашій системі, щоб "заспокоїти" вашу систему.

Якщо Вам необхідно повернути частину або всі покупки продавцеві, зв'яжіться з ним, в першу чергу, по телефону. Якщо з якої-небудь причини Ви хочете повернути частину покупки нам, продавець буде мати потребу в додатковій інформації, в тому числі номер замовлення, дату придбання і т.п. для підвищення швидкості доставки й обробки. При поверненні покупки, повинна бути додана копія цієї гарантії з продуктом, поряд з Вашим ім'ям, адресою, номером телефону, опис проблеми і доказ моменту покупки в роздрібній диллерской мережі (копія рахунку-фактури). Повернення будь-яких виробів здійснюється тільки за свій рахунок. Виріб повинен бути ретельно упаковано, Ми не зможемо прийняти назад продукт пошкоджений при транспортуванні.


Ця гарантія не включає в себе вартість демонтажу або перевстановлення продукту, і не застосовується, якщо продукт був пошкоджений внаслідок нещасного випадку, зловживання, неправильного використання. Ця гарантія BORLA® дійсна тільки на продукцію призначену для автомобілів щоденного використання (цивільних автомобілів) і не поширюється на будь-яку продукцію для гоночних автомобілів або використовуваних для гоночних цілей.

Будь-які модифікації продукту або його передбачуваного використання анулює гарантію. Жодна людина або представник не уповноважені розширювати жодних гарантій від імені BORLA®, крім гарантії, вираженої тут. Ця гарантія дає вам певні юридичні права, і може мати інші права. Ця гарантія замінює всі попередні гарантії.

Дана гарантія не поширюється на вироби XR-1® Raceline і продукцію для морських суден.


Продукти, що продаються за межами США мають обмежену гарантію на 3 роки.

Повернутись до початку »