по-русски українською english

Mitsubishi EVOLUTION X 2.0L TURBO AT/MT AWD 4DR Cat-Back™ System "S-Type" #140285

Підходить цим автомобілям

Mitsubishi EVOLUTION X 2.0L TURBO AT/MT AWD 4DR, 2008-2014
ЗВУК: S-type
№ Виробу Вид продукції Діаметр труби Опис насадки Вихід
140285 Cat-Back™ System "S-Type" 2.25", 2.75" Single Round Rolled Angle-Cut Split Rear

BORLA® виробляє спортивну задню частину вихлопу Cat-Back™ та колектори для Mitsubishi Evo з моменту їх створення. Нова вихлопна система BORLA® з гордістю наносить "удар" стандартній вихлопній системі, збільшуючи потужність автомобіля на до 15 к.с.! Вага цієї системи вдвічі менша від штатної вихлопної системи. BORLA® обладнала цю систему унікальним глушником, плавні вигини труб та великий діаметр - 2.75" (70мм). Ця дивовижна система BORLA® Evo № 140285 має агресивний звук та величезні 5" (127мм) поліровані кінцівки.

Встановлено нами

Mitsubishi EVO X 2.0 T 5MT , Mitsubishi EVO X 2.0 T SST

Вихлопні системи BORLA® Cat-Back™ & Rear Section оснащені прямоточною багатоядровою запатентованою технологією, яка служить для розв'язування прихованих кінських сил. Результат - збільшена швидкість виходу вихлопних газів, збільшена потужність, хвилювання від водіння, економія палива і властиве BORLA® звучання потужності, шановне автомобільними ентузіастами.

Кожна система створена з преміум 300-ї серії аустенітної нержавіючої сталі, яка перевершує Т-400 серію. Це гарантує Вам кращу продуктивність і довговічність. Плавні вигини забезпечують максимальний потік і потужність. Комп'ютерне управління виробництва на ЧПУ гарантує точну відповідність деталей. BORLA® гарантує Мільйон Миль пробігу на кожну свою систему. Це те, що Ви очікували б від найдосвідченіших виробників вихлопних систем у світі.

Повернутись до початку »